Ēd veselīgi! Un arī ēdināšanas nozarei jābūt veselīgai!

Nesen pašvaldības Tirdzniecības birojs izdeva “Paziņojumu par labu darbu ēdināšanas nozarē 2021. gadā” (turpmāk tekstā - “Paziņojums”), kurā tika precizēts mūsu pilsētas politikas virziens, lai veicinātu un veicinātu pārtikas produktu attīstību. ēdināšanas nozare. Reportieris uzzināja, ka daudzi satura veidi, piemēram, stingra ekonomija, plastmasas ierobežošana un plastmasas samazināšana, kā arī civilizēts pakalpojums, ir skaidri iekļauti ēdināšanas nozares ikgadējos attīstības mērķos, un tiek veicināta visaptveroša uzmanība.

Veiciniet jaunu veselīgas dzīves stilu - veikali izmanto videi draudzīgas vienreizējās lietošanas pusdienu kastes
Kopš pagājušā gada mūsu restorāns vairs nenodrošina vienreizējās lietošanas salmiņus. Tagad mēs piegādājam jums videi draudzīgas papīra glāzes bez salmiem. Dzert dzērienus var tieši caur vāku. Paldies, ka padarījāt tos zaļus un videi draudzīgus. Daudzi pilsoņi ir atklājuši, ka Makdonaldā visi plastmasas salmiņi ir deaktivizēti un aizstāti ar vienreizlietojamiem papīra glāžu vāciņiem bez salmiem, dzērienu iepakojuma maisi ir aizstāti ar bioloģiski noārdāmiem papīra maisiņiem un koka vienreizlietojamie trauki, ko izmanto pusdienu nazim, dakšai un karotei. .
"Mūsdienās izņemšanas tirgotāji izvēlas bioloģiski noārdāmas vai pat pārstrādājamas pusdienu kastes, un mums ir daudz ērtāk piegādāt pārtiku." Braucējs Ma xiaodong pamanīja, ka agrāk parastās plastmasas pusdienu kastes tagad izmanto papīra pusdienu kastes. Tā vietā daudzi veikali ir rūpīgi izstrādājuši ekskluzīvas „vides veicināšanas pusdienu kastes”, kas ne tikai veicina galda civilizāciju uz ārējā iepakojuma, bet arī uzlabo zīmola tēlu un atstāj patērētājiem unikālāku iespaidu. Mūsu pilsētā daudzas viesnīcas un citi augstas klases ēdināšanas uzņēmumi izmanto arī alumīnija pusdienu kastes, kas ir dārgākas un videi draudzīgākas.
Tikko mūsu pilsētas izdotais “Paziņojums” uz ēdamgalda ienesīs “zaļu un civilizētu vēju” - paziņojums nosaka, ka, sākot ar šo gadu, pilsētas ēdināšanas nozare aizliedz izmantot nedegradējamus plastmasas maisiņus un nedegradējamus vienreizējās lietošanas plastmasas salmiņi; Aizliegts izmantot nedegradējamus vienreizlietojamus traukus; līdzņemšanas ēdināšanas uzņēmumiem būtu jāievieš arī “ziņojumu sistēma par vienreiz lietojamo plastmasas izstrādājumu izmantošanu un pārstrādi”.


Izlikšanas laiks: maijs-10-2021